• اینستاگرام گالری جواهرات ثمین

  پیج طلا گالری جواهرات ثمین

   • تماس با گالری جواهرات ثمین
   • سوالات متداول از گالری جواهرات ثمین

aboutusrfw.jpeg
گالری جواهرات ثمین
💍
گالری جواهرات ثمین
💍
گالری جواهرات ثمین
💍
گالری جواهرات ثمین
💍
گالری جواهرات ثمین
💍
SAMINJEWELLERY
SAMINJEWELLERY
SAMINJEWELLERY
SAMINJEWELLERY
SAMINJEWELLERY

احمد ملك احمد با قریب به نیم قرن تجربه در صنعت طلا و پیشینیه ای درخشان در شهر ری در قالب شرکت ملک زر پارس در عرصه فروش طلا به صورت عمده در بازار تهران ، پاساژ حکیم هاشمی فعاليت ميكند .
از آن رو كه تغییر نسل ها با كمال طلبی و نو آوری همراه است امیرعباس ملک احمد ( ثمین ) با در هم آميختن زر و گوهرهای گرانبها و طی کردن دوره های پیشرفته گوهر شناسی موسسه GIA امریکا و دوره های شناخت الماس و سنگ های رنگی در دانشگاه شهید بهشتی تهران ، گالری جواهرات ثمين را بنا نهاد .

از ابتدا بر آن بوده ایم که علاوه بر حفظ سنت ها و اصالت زر و زیور ، با علم روز و تکنولوژی پیش برویم تا از این دنیای پویا نیز برای ارائه هرچه بهتر محصولات استفاده کنیم . از این رو بزرگترین مرکز نمایش جواهرات در اینستاگرام که مورد توجه سیر کثیری از لوکس پسندان چه در داخل و چه خارج از میهن عزیزمان ایران قرار گرفت ، راه اندازی شد . البته لازم به ذکر است که تنها درصدی از محصولات در شبکه های مجازی قابل نمایش است و نمونه های کامل و متعدد در داخل فروشگاه های یک و دو گالری ثمین واقع در بازار زرگرها و فرمانیه در محیطی برازنده ی حضور شما قابل ارائه است.

samin-jewellery-slide1.jpeg
samin-jewellery-slide1.jpeg - copy
samin-jewellery-slide1.jpeg - copy
samin-jewellery-slide1.jpeg - copy - copy
previous arrow
next arrow

Image
 

تاکید همیشگی گالری جواهرات ثمین بر کیفیت و ریزبینی و حساسیت در انتخاب بهترین نوع الماس های استفاده شده برروی محصولات ( اعم از تراش برلیان، مارکیز،پرنسس،اشک و ...) باعث ایجاد تعهدات منحصربفرد برای رضایت و اطمینان هرچه بیشتر مراجعه کنندگان شده است .
از این رو علاوه بر اینکه تمامی جواهرات دارای ضمانت مادام العمر میباشند همچنین در هنگام فروش محصولات خریداری شده فقط 5% از قیمت کسر میگردد و ارزش طلا به نرخ روز محاسبه میشود . این مهم متمایز کننده ی ما ازدیگر رقبا و نشانگر اصالت و کیفیت جواهرات میباشد تا شریک مطمئن شما باشیم در شیرینی یک لبخند .

هرگاه صحبت از اصالت میکنیم ابتدا به یاد بازار تهران و کاسب های خوش آوازه اش هم چون رجبعلی خیاط ، سید محمد حوله ای اصفهانی ، مرشد چلویی و بزرگان دیگری می افتیم که کسب و کار را ورای بعد مادی از منظر انسانیت و نوع دوستی مینگریستند. بازار بزرگ تهران كه دارای مكان های تاريخی زيبای همچون شمس العماره، ميدان ارگ ، مدرسه دارالفنون و بازارهای قديمی همچون كوچه مروی ، بازار بزرگ ، بازار زرگرها و بسياری از نقاط ديگر می باشد در دوره صفویه بنا نهاده شد و در تاریخ دوم آبان ماه 1356 ثبت ملی گشت و رفته رفته به بزرگترين قطب اقتصادی كشور تبدیل شد .

آدرس:

شعبه 1: بازار بزرگ تهران، بازار بزرگ زرگرها، بازار صحافها، پلاک 20

شعبه 2: پاسداران ؛ پایین تر از چهارراه فرمانیه ؛ نبش نارنجستان چهارم ؛ مجتمع آرتمیس فرمانیه

تماس با ما:

تلفن تماس: 22722372
پست الکترونیکی: info@saminjewellery.com

گالری جواهرات ثمین

احمد ملك احمد با قریب به نیم قرن تجربه در صنعت طلا و پیشینیه ای درخشان در شهر ری در قالب شرکت ملک زر پارس در عرصه فروش طلا به صورت عمده در بازار تهران ، پاساژ حکیم هاشمی فعاليت ميكند . از آن رو كه تغییر نسل ها با كمال طلبی و نو آوری همراه است امیرعباس ملک احمد ( ثمین ) با در هم آميختن زر و گوهرهای گرانبها و طی کردن دوره های پیشرفته گوهر شناسی موسسه GIA امریکا و دوره های شناخت الماس و سنگ های رنگی در دانشگاه شهید بهشتی تهران ، گالری جواهرات ثمين را بنا نهاد . مشاهده بیشتر

همراه ما باشید!

 • Samin Jewellery instagram
 • Samin Jewellery Gold instagram
 • Samin Jewellery facebook
 • Samin Jewellery linkedin
 • Samin Jewellery telegram
 • Samin Jewellery twitter
 • Samin Jewellery whatsapp
 • Samin Jewellery aparat
با ثبت ایمیل، از جدید‌ترین محصولات با‌خبر شوید